Piváreň | Reštaurácia Kamenná

Piváreň

 

Piváreň s osobitným charakterom a štýlom, ktorý osloví nielen milovníkov piva. Zakladáme si na čapovaní kvalitného zlatistého moku a starostlivej príprave kvalitného jedla, pri ktorom si vychutnáte jedinečný gastronomický zážitok. Je našou prioritou pripraviť pre vás i vašich priateľov príjemné posedenie pri akejkoľvek príležitosti.

Samozrejmosťou je možnosť sledovania športových prenosov v športklube s kapacitou 25 miest. V prednej časti reštaurácie máme k dispozícii salónik na organizovanie malých spoločenských akcií pre uzavreté skupiny, ktorý sa v bežnej prevádzke využíva ako jedálenská časť s kapacitou 25 osôb. 

Pivárenská časť uspokojí aj toho najnáročnejšieho pivára. Ponúkame vám niekoľko druhov kvalitného čapovaného piva vrátane pivného špeciálu. Samozrejmosťou je aj čapovaný nealkoholický Radler.


Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem